PREŠOV | KOŠICE | VRANOV | POPRAD | MICHALOVCE

Svadobný fotograf

Váš osobný alebo svadobný fotograf

Peter Ivan

VÁŠ OSOBNÝ ALEBO SVADOBNÝ FOTOGRAF

Už viac ako 15 rokov som aj ja prítomný pri týchto výnimočných chvíľach a so svojím objektívom sa snažím zachytiť úžasnú atmosféru svadobného dňa a lásku , ktorá z mladomanželov vyžaruje. Vaša jedinečná svadba aj každý svadobný pár je iný a niečím špecifický, preto sa snažím robiť fotky v prirodzenom prostredí, ktoré je blízke snúbencom. Fotografie aj priestor je vyberaný po spoločnej dohode. Pri spoločnom fotení zažijeme často veľa „srandy“, zábavných aj šialených momentov a dostaneme sa na priam nemožné miesta. Spolu s mladomanželmi sa snažíme vytvoriť spomienky, ktoré si budú vždy radi pozerať a pripomínať. Každá ďalšia svadba je pre mňa príležitosťou učiť sa nové veci, napredovať a neustále sa zdokonaľovať. Svoju prácu zbožňujem a každú svadbu si dokonale užívam.

Najnovšie svadby

povedali ...

5/5
Fotografie sú dokonalé,nenašla som jedinú výhradu,Peťo zachytil všetko,čo mal,sme úprimne spokojní a vdační,že na náš den budeme na fotkách ochkať a achkať...Peťo,každému budem odporúčať a pozveme si ťa určite aj na dalšie akcie
Dominika Hudáková
5/5
Chceme sa veľmi krásne poďakovať za nádherné svadobné fotky, ktoré nám budú pripomínať celý život náš krásny deň. Peter bol veľmi milý, šikovný a profesionálny fotograf. Boli sme s tvojimi službami veľmi spokojní a vrelo ta budeme odporúčať. Navodil si veľmi priateľskú atmosféru, spracoval si krásne profesionálne a pritom prirodzené fotky, na ktorých sa Ti podarilo zachytiť všetku tú lásku, ktorú medzi sebou cítime. Každý, kto sa rozhodne využiť tvoje služby, určite to nikdy neoľutuje! Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa nadšených zákazníkov tak ako sme my. Peter a Janka.
Jana Pekárová Černáková
5/5
Fotky sú prekrásne! Veľmi ďakujeme... Máš pre svoju prácu výnimočný cit, je tam zachytených mnoho momentiek a aj vďaka tebe budeme na náš svadobný deň spomínať s radosťou.. Naozaj ďakujeme... aj za krásnu krabičku a vytlačené fotky, sme veľmi spokojní a určite ťa budeme odporúčať.. 😊
Lenka Grobarčíková

Ozvite sa mi

Zavolajte mi alebo napíšte, o čo máte záujem. Rád Vám prispôsobím balíček na mieru a zašlem cenovú ponuku pre vašu jedinečnú udalosť.