Som Peter

Niekedy je človeku ťažko povedať niekoľko základných údajov o sebe a bol by som rád keby o mne hovorila najmä moja práca a moje fotografie, do ktorých chcem vniesť cit, emócie a jedinečnú atmosféru.
K foteniu som sa dostal náhodou asi v deviatom ročníku na základnej škole. Možno aj preto, že som mal vzor u svojho starého otca, po ktorom som zdedil aj jeden úžasný objektív, ktorý používam dodnes.
Rád cestujem, navštevujem nové miesta a zbožňujem fotenie prírody a krajiniek. Moje osobné albumy sú plné rôznorodých fotografií z mojich cestovateľských zážitkov. Inšpiráciou je pre mňa najmä Španielsko, ktoré som navštívil niekoľkokrát a vždy tam nájdem množstvo miest, ktoré stoja za to, aby som ich svojim objektívom zvečnil. Každá moja osobná fotka pre mňa niečo znamená a spája sa s nejakým mojim zážitkom.

Okrem krajiniek fotím rád rôzne „umelecké“ portréty. Rád fotím ľudí a ich tváre. Ľudia, ktorých som fotil ma zaujali svojim výzorom, iní tým, čo robili a ako zapadli do daného prostredia. Snažím sa aby tieto fotky niesli vždy nejakú myšlienku. Či sa mi to darí, to už posúďte sami.
Peter Ivan

OZVITE SA MI

Napíšte mi, o čo máte záujem. Rád Vám prispôsobím balíček na mieru a zašlem cenovú ponuku pre vašu jedinečnú udalosť.